Ultrapac-2000_src_1-2c3c13145b477e38840f86ec7736715f.jpg

 

 

Adsorbcinis sausintuvas Donaldson ultrapac 2000

 

Kompresorius įsiurbia suspaustą orą, kuriame yra įvairių kietų dalelių ir vandens garų. Suspaustame ore esantys teršalai ir drėgmė sukelia koroziją, užteršia įrengimus ir vartotojai patiria didelius nuostolius. Šių nuostolių padeda išvengti adsorbciniai sausintuvai Donaldson ultrapac 2000.  

 

  

 

Sausintuvo veikimo principas

 

Suspaustas oras per įtekėjimo angą (1) (žr. sausintuvo vidaus schemos paveikslą viršuje) patenka į sausintuvą ir yra nukreipiamas į mikrofiltrą (2). Šis filtras sulaiko kietas daleles, vandens ir alyvos lašelius. Elektroninis kondensato išleidiklis (3) automatiškai ir be suspausto oro nuostolių pašalina sugaudytą kondensatą. Išvalytas oras per vožtuvą (4) nukreipiamas į adsorbento koloną (5).  Adsorbentas sugeria vandens garus, o sausas oras per vožtuvą (6) patenka į dulkių filtrą. Šis filtras (7) sugaudo galimas adsorbento dulkes ir išvalytas oras per ištekėjimo angą (8) teka į suspausto oro vamzdynus.

 

Tuo pat metu kitoje adsorbento kolonoje vyksta regeneracijos procesas. Vandens garai, kuriuos adsorbentas sugėrė yra pašalinami, naudojant dalį sauso oro iš pirmosios adsorbento kolonos. Suspausto oro poreikis regeneracijai – iki 17% nuo sausintuvo našumo. Darbo procesai periodiškai pasikeičia vietomis. Adsorbento kolonoje, kurioje vyko regeneracija ir buvo pašalinti vandens garai, vyksta adsorbcija, o kitoje – regeneracija.

 

Našumas:

5 - 100 m³/h

 

Slėgis:

4 - 16 bar

 

Rasos taško temperatūra:

-40°C

 

 

 

  Techniniai parametrai

 

  Brošiūra_serija Mini

 

  Brošiūra_serija Midi

 

 

 

Susisiekite

Akcijos

Nuolaidos...

Plačiau

Ilgametė patirtis

Jau daugiau nei 20 metų dirbame suspausto oro įrangos pardavimo ir aptarnavimo srityje.

Plačiau

Kokybiškas aptarnavimas

Greitai ir kokybiškai sprendžiame klientams iškilusias problemas.

Plačiau

Didelis atsarginių dalių pasirinkimas

Didelis atsarginių dalių sandėlys oro kompresoriams ir kitai įrangai.

Plačiau